درباره ما

آیکن-مثلث

ما که هستیم …

درباره کمپانی صنعتی کاریز پایدار انرژی

 

شرکت کاریز پایدار انرژی با هدف تامین تجهیزات مورد نیاز بخش پمپاژ شامل: انواع الکترو پمپ های مورد نیاز صنایع نفت و گاز، آب و فاضلاب، سیستم های تهویه مطبوع و ساخت بوستر پمپ های آبرسانی، آتش نشانی و آبیاری به صورت دور ثابت و دور متغیر با شعار ( کیفیت رمز ماندگاریست) فعالیت خود را آغاز کرده است.

  • پمپ های صنعتیسیستم های حرفه ای و مدرن
  • تجهیزات صنعتی بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا
  • کار در عرصه بین المللکسب نمایندگی از شرکت های اروپایی
  • کارشناسان مجربارائه خدمات کامل به مشتریان خود
آیکن-مثلث

خدمات ما …

ماموریت ما، کارهایی که انجام می دهیم؟

 

این شرکت با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، کارشناسان مجرب و کار آزموده، با هدف عرضه محصولی مطابق با استانداردهای روز دنیا و بر پایه اصل مشتری مداری، و کسب نمایندگی از شرکت های معتبر اروپایی در ساخت محصولی با کیفیت، آماده ارائه خدمات به پروژه های ساختمانی و ملی در صنعت پمپ کشور می باشد. خدمات پس از فروش و کسب رضایت مندی مصرف کنندگان محترم، نشان از تعهد ما نسبت به خدمت رسانی صحیح و حرفه ای به بخش های مختلف صنعت کشور می باشد.شرکت انرژی تهویه پردیس با دارا بودن کادری مجرب در زمینه خدمات پس از فروش پمپ و بوستر پمپ، آماده ارائه خدمات به کلیه پروژه ها می باشد. در صورت بروز مشکل در نصب و یا راه اندازی پمپ و بوستر پمپ های خریداری شده از این شرکت، با تماس تلفنی و یا ارسال ایمیل در کمتر از سه روز کاری مشکل کارشناسی و جهت رفع آن اقدام می گردد.

آیکن-مثلث

ما متخصص در این صنعت هستیم

محصولات کاریز پایدار انرژی

پمپ های استخری

100%

پمپ های آبرسانی

100%

منابع تحت فشار

87%

بوستر پمپ

100%

منابع ذخیره آب

100%

شیرآلات صنعتی

100%

کویل

100%

پمپ های روغن داغ

100%

ارائه خدمات سنجش دقیق توسط  کاریز پایدار انرژی

شرکت ما با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا و به همت کادر مجرب خود آماده ارائه خدمات سنجش دقیق به مشتریان خود می باشد. و در صورت نیاز به خدمات سنجش و ابزار دقیق، کارشناسان فنی شرکت با تماس تلفنی و یا ارسال ایمیل در اسرع وقت به محل پروژه اعزام خواهند شد